Webbyt.com
Kodulehe kavandid
Webbyt
Tehtud tööd
Webbyt
Hinnakiri
Webbyt
Proovi 14 päeva tasuta
Webbyt
Kontakt
Webbyt Eesti Webbyt
 

Kodulehe tegemine Webbytiga on imelihtne.
Hea lahendus väikeäridele ja e-poodidele.Moodulite tutvustus

 
Webbyt
 

Sisuhaldussüsteem

Üles

Võimaldab kergesti muuta kodulehekülje menüüstruktuuri (struktuuripuud) - luua, muuta ja kustutada alamlehti!

Struktuurimoodul sisaldab ka võimsat WYSIWYG (What You See Is What You Get) tekstiredaktorit (MS Word analoog), mille abil on võimalik:

  • lisada/kustutada/muuta tekstilist materjali; 
  • lisada/kustutada pildimaterjali;
  • lisada/kustutada tabeleid.

Samuti on tekstiredaktori abil võimalik vormindada tekste (nt. bold, italic, underline jt. levinumad võimalused).

 E-posti teenus

Üles

Webbyt kodulehega pakume ka E-posti teenust. Teenusega kaasneb:

  • Kuni 100 e-posti aadressi, kujul nimi@firmanimi.ee;
  • Rämpskirjade kontroll (99% spämmist eemaldatakse);
  • Viirusetõrje.

Teenus võimaldab kasutada nii IMAP kui ka POP3 serveriteenust.

Lisaks saate oma e-maili kontole ligi läbi browseri - www.firmanimi.ee/webmailAlamlehtede kaitse parooliga

Üles

Alamlehtede kaitse parooliga on parim lahendus, kui on vajadus piirata ligipääsu tundlikule informatsioonile. Selleks tuleb tekitada alamleht vastava informatsiooniga, mille saab seadistada selliselt, et see oleks parooliga kaitstud. Infole saab juurdepääsu vaid juhul, kui on teada kasutajatunnus ja parool.Bännerisüsteem

Üles

Bännerimoodul on võimas vahend paigutamaks oma kodulehele reklaami, mis võimaldab oluliselt suurendada kodulehe külastatavust või lihtsalt teenida selle abil lisakasumit. 

Antud moodul võimaldab Teil lihtsalt ja mugavalt bännereid üles/alla laadida ning neid kuvada/peita soovitud alamlehtedel. Vajadusel saab panna mitu bännerit korraga kuvama või siis vahelduma.E-pood (tootekataloog+ostukorv)

Üles

Andmebaasipõhine tootekataloog. Võimaldab luua piiramata suurusega tootekataloogi oma kodulehele. Tooted organiseeritakse tootegruppidesse ning igale tootele on võimalik lisada pilte, kirjeldusi, erinevaid parameetrid (piiramata hulk erinevaid tootetüüpe).

Lisaks saab koostada Kampaaniaid, Sooduspakkumisi, toodete otsingut jne.

Tootekataloogile juurde kuulub ka Tellimismoodul ehk ostukorv. Kahe mooduli koostöö tulemusena on Teie klientidel võimalik internetis valida sobilikud tooted ning need läbi ostukorvi tellida.Kalender

Üles

Kalendrit saab kasutada mitmel otstarbel. Võimalus märkida sündmusi, mis on tulekul või arendada see broneerimissüsteemiks nagu alloleval pildil näidatud. Sündmusega/broneeritud kuupäevad kuvatakse kalendris teise värviga. 

Web2 kalenderKrediitkaardimakse

Üles

Antud moodul võimaldab Teie kliendil kodulehel sooritatud ostu eest tasuda krediitkaardiga.Otsingumootor

Üles

Otsingumootor võimaldab külastajal kiirelt leida soovitud informatsiooni Teie koduleheküljel. Külastaja sisestab soovitud märksõna ja hetkega kuvatakse kõik vastavad tulemused kodulehekülje piires, mis sisaldavad otsisõna. 

Vt. ka sisukaart

 Pangalink, Paypal või Google Checkout

Üles

Antud moodul võimaldab kliendil e-poes sooritatud ostude eest mugavalt ja koheselt ka tasuda. Kui klient on valinud välja toote, sisestanud ostukorvis oma andmed, siis suunatakse ta eeltäidetud maksekorraldusele vastavas pangas. Selleks, et pangalinki või krediitkaardimakset kasutada, tuleb eelnevalt sõlmida leping soovitud pangaga. Igal pangal on oma lepingutasu ning tasu tehingute pealt (vt täpsemalt Swedbank, SEB, Sampo, Nordea).

Soovides kasutada Paypali või Google Checkouti makselahendusi, tuleb end aga vastavates keskkondades kasutajaks registreerida.Pildigalerii / Failihaldur

Üles

Pildigalerii on eraldi moodul, mis võimaldab kodulehel suuremal hulgal pilte kuvada, selle abil saab koostada erinevaid galeriisid ning lisada detailseid kirjeldusi. Pildid lisavad kodulehele emotsioone ning aitavad soovitud informatsiooni paremini kasutajateni viia. 

Failihaldur on moodul kõikide koduleheküljega seotud failide haldamiseks - pildid, dokumendid jne. Failihaldur on ühtne sisseehitatud moodul, mis on seotud kõikide teiste CMS-i (sisuhaldustarkvara) osadega. Failihalduriga on võimalik üles laadida, vaadata, muuta ja kustutada näiteks pilte, mida kasutatakse tekstiredaktoris sisu ja artiklite juures. Samuti on teistes CMS-i osades üles laetud faile failihalduriga võimalik muuta ja täiendada.SEO pakett - ole otsingumootorites leitav

Üles

Antud moodul sisaldab järgmisi lahendusi:

  • SEF URL - saate ise otsustada, milline näeb aadressireal välja vastava lingi aadress. Näiteks, kui otsustate, et tavapärase kujuwww.webbyt.com/index.php?page=16 asemel sooviksite panna www.webbyt.com/teenused, siis just selle mooduli abil on võimalik seda teha.
  • Tiitel - võimaldab määrata igale lingile unikaalse tiitli. Antud märksõnu kuvatakse browseri üleval ääres ning on otsingumootoritele määrava tähtsusega.
  • Meta kirjeldus - kuvatakse otsingumootorite otsingu tulemusena Teie lingi pealkirja all antud lehe kirjeldusena.
  • Meta märksõnad - märksõnad, mida saab külastajale nähtamatult iga lingi alla lisada, samas, mida otsingumootorid võtavad arvesse, kui Teie kodulehte indekseerivad.

Antud lahendus hõlbustab otsingumootoritel Teie kodulehelt soovitud info leidmise ning võimaldab Teil valitud märksõnadega jõuda otsingumootorite tulemustes ettepoole.Sisukaart (automaatselt uuenev)

Üles

Sisukaardi abil on kodulehekülje külastajal alati võimalik saada ülevaade kogu kodulehe sisust. Kui kodulehekülje struktuuris on tehtud muudatusi, uueneb sisukaart automaatselt.

Sisukaart on tähtis vahend ka ettevõtte positsioneerimisel otsingumootorites. Sisukaardiga koduleheküljed on otsingumootorite poolt paremini skaneeritavad, misläbi suureneb võimalus tõusta Teie ettevõttega seotud märksõna otsingu eesotsa.Tagasiside vorm (E-post)

Üles

Antud moodul võimaldab koduleheküljele paigutada vormi, mille kaudu on külastajatel võimalik Teile saata mingil teemal e-mail. Üldjuhul kasutatakse e-maili vorme tagasiside saamiseks, hinnapäringu esitamise võimaldamiseks vms.

Tagasiside vorm lisatakse tavaliselt lingi Kontaktid alla kust kliendid saavad mugavalt Teie ettevõttega ühendust võtta.Uudised

Üles

Uudistemoodul annab võimaluse kodulehel kuvada värskemate uudiste nimekirja koos sissejuhatava tekstiga. Konkreetsel uudisel klikkides avaneb uudis täielikult kogu lisatud andmestikuga (kuupäev, pealkiri, sissejuhatus, sisu, failid). Failid võivad olla nii pildi kui teksti formaadis.

Vanemad uudised säilitatakse arhiivis.